Kontakt

Tlf +47 66 77 40 00

Mail post@fms.no

Besøksadresse Fekjan 15a, 1394 Nesbru

Postadresse postboks 253, 1379 Nesbru

Åpningstider Mandag – Fredag 08.00 – 16.00

Teamet

Navn Johan Føyen

 

Stilling Styreleder / Partner / Programmerer

 

Utdannet Siviløkonom   

      

Tlf 90416880

 

Mail johan.foyen@fms.no

Navn Helene Haugholt

 

Stilling Daglig leder

 

Utdannet Revisor og autorisert regnskapsfører

 

Tlf 46826951

 

Mail helene@fms.no

 

Navn Benedicte Wergeland-Nair

 

Stilling Bedriftskonsulent

 

Utdannet Prosjekt- og prosessledelse

 

Tlf 40173549

 

Mail benedicte@fms.no

Navn Subanki Pathmanathan

 

Stilling Rådgiver og regnskapsfører

 

Utdannet Siviløkonom (Under autorisasjon)

 

Tlf 40672447

 

Mail subanki@fms.no

Navn Diyana Tiedt

 

Stilling Rådgiver og regnskapsfører

 

Utdannet Økonomi og Finansregnskap

 

Tlf 40488299

 

Mail diyana@fms.no

Navn Suthaes Sagarlingam

 

Stilling Autorisert regnskapsfører

 

Utdannet Master i regnskapsførsel 

 

Tlf 94877561

 

Mail suthaes@fms.no

Navn Jasmina Tanovic

 

Stilling Rådgiver og regnskapsfører

 

Utdannet Handelsøkonom

 

Tlf 94877561

 

Mail jasmina.tanovic@fms.no

Navn Wehazit Estifanos

 

Stilling Økonomikonsulent

 

Utdannet Master Business of Administration

 

Tlf 45153480

 

Mail wehazit@fms.no

Navn Rana Joud

 

Stilling Rådgiver og regnskapsfører

 

Utdannet Økonomi og regnskap

 

Tlf 46500732

 

Mail rana@fms.no

VI ØNSKER Å HØRE FRA DEG

KONTAKT INFORMASJON

Føyen Management Services

Fekjan 15A

1394 Nesbru

+47 66774000

post@fms.no